Registráciu do e-shopu arlam.sk je možné vytvoriť prostredníctvom internetu. Po vyplnení registračného formulára získa zákazník užívateľský účet, na ktorý môže načítavať body za nákup a získa prístup k svojim objednávkam.

ODMENY V ZÁKAZNÍCKOM PROGRAME:

Registrovaní členovia sú odmeňovaní za vernosť formou bonusových bodov na zľavu. Za každé 1,-€ (jedno euro) hodnoty (ceny) nákupu registrovaného člena bude na jeho osobný zákaznícky účet pripísaný 1 (jeden) bod (ďalej len „Bonusové body“). Platnosť Bonusových bodov je časovo obmedzená – Bonusové body sú platné počas 12 mesiacov od ich získania, po uvedenom období budú automaticky zrušené.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť udeľovanie bodov napr. pri mimoriadnych zľavových akciách.

1.Bonusové body:

Člen  je za účelom získania Bonusových bodov povinný sa prihlásiť do užívateľského účtu. Bonusové body sú členovi programu pripísané na jeho osobný zákaznícky účet (ďalej len „Bodový účet“) na základe každej uskutočnenej platobnej (nákupnej) transakcie, ktorú člen programu vykoná na stráne www.arlam.sk.

2. Použitie bonusových bodov:

Za každých oprávnene načítaných 300 bodov je registrovaný člen programu oprávnený získať zľavovú poukážku na ďalší nákup tovaru zo sortimentu prevádzkovateľa vo výške 5 € . Poukážku je možné uplatniť len na nákup prevyšujúci hodnotu zľavovej poukážky.

Zľavové body môžu registrovaní zákazníci získať výlučne na webových stránkach (www.arlam.sk) a to po prihlásení sa do svojho zákazníckeho účtu (konta). Body nie je možné vymeniť za hotovosť. Bonusové body môžu byť uplatnené len na objednávku uskutočnenú prihláseným užívateľom. 

E-SHOP JE V REKONŠTRUKCII 

Vážení zákazníci, v súčasnosti pracujeme na aktualizácii cien a sortimentu. Prosíme Vás, aby ste nás v prípade záujmu o produkty zatiaľ kontaktovali na e-mailovej adrese arlam@arlam.sk. Ďakujeme!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať kvalitnejšie služby. GDPR info