MOŽNOSŤ PLATBY

Platba na dobierku

Pri preberaní tovaru od pracovníka kuriérskej služby UPS. Pri platbe na dobierku účtujeme príplatok dobieročné 1.00,- EUR s DPH. Maximálna hodnota objednávky pri platbe dobierkou je 1000,- EUR s DPH. Ak Vaša objednávka presiahne túto hodnotu, zvoľte platbu prevodom na účet.

Platba prevodom na účet

Pri tomto spôsobe je potrebné, aby ste po objednaní tovaru previedli peniaze z Vášho účtu na náš firemný účet. Číslo účtu: IBAN SK68 1100 0000 0026 2878 6677. E-mailom vám zašleme potvrdenie vašej objednávky s bankovými údajmi k platbe a číslom objednávky, ktoré slúži ako variabilný symbol. Peniaze preveďte napríklad cez internet banking, prípadne vkladom priamo na náš firemný účet v ktorejkoľvek pobočke TATRABANKY. Pri platbe prevodom na účet neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 

Platba v hotovosti

Pri osobnom odbere tovaru na odbernom mieste - predajňa v Trenčíne (Brnianska 420/2A 911 05 Trenčín) umožňuje platbu v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri platbe v hotovosti nie sú účtované žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 

DOPRAVA

Tovar označený "skladom" sa nenachádza na kamnennej predajni. Pre informáciu o dostupnosti na predajni nás prosím kontaktujte. Doba dodania je 5 pracovných dní.

Doprava - kuriérom

Doručovanie zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS v rámci celej SR.

Pri nákupe nad 300,- EUR vrátane DPH, po odpočítaní všetkých zliav je doprava ZDARMA v rámci celej SR. V prípade, že je hodnota objednávky, po odpočítaní všetkých zliav, nižšia ako 300,- EUR s DPH, účtujeme si prepravné 4.50,- EUR s DPH, v rámci Slovenskej republiky. 

Ak objednaný tovar presahuje hmotnosť 10 kg, hodnota dopravy bude kalkulovaná individuálne. Jej presná hodnota vám bude v tomto prípade oznámená e-mailom alebo telefonicky. 

Pre sledovanie aktuálneho pohybu Vašej zásielky kliknite na logo spoločnosti UPS a zadajte číslo Vašej zásielky.

Sledovanie Vašej zásielky - Tracking UPS UPS tracking

Osobný odber 

Tovar si môžete prevziať aj osobne v našej predajni v Trenčíne (Brnianska 420/2A 91105 Trenčín). O tom, že je tovar pripravený na prevzatie Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Tovar označený "skladom" sa nenachádza na kamnennej predajni. Pre informáciu o dostupnosti na predajni nás prosím kontaktujte. Doba dodania je 5 pracovných dní.

Osobný odber je ZDARMA.

Naša prevádzka je otvorená v pracovné dni od 7:00 do 17:00 hod. 

Ak máte akékoľvek otázky - kontaktujte nás na:
eshop@arlam.sk alebo na telefónnom čísle 0905 257 106

E-SHOP JE V REKONŠTRUKCII 

Vážení zákazníci, v súčasnosti pracujeme na aktualizácii cien a sortimentu. Prosíme Vás, aby ste nás v prípade záujmu o produkty zatiaľ kontaktovali na e-mailovej adrese arlam@arlam.sk. Ďakujeme!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať kvalitnejšie služby. GDPR info