Spoločnosť Arlam s. r. o. sa od svojho vzniku v roku 1992 riadi POLITIKOU SPOLOČNOSTI a ETICKÝM KÓDEXOMSídlo spoločnosti sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Trenčín v budove s rozlohou viac ako 1500 m2. časťou priestorov sú výrobné haly, sklady, predajňa a kancelárie vedenia spoločnosti. Zaoberáme sa návrhom, vývojom, výrobou a predajom ochranných pracovných prostriedkov a špeciálnych výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov. Prevádzkujeme najmodernejšie stroje na výrobu pletených, bavlnených, polyamidových a kevlarových rukavíc a ich protišmykovej úpravy.

Okrem širokého sortimentu pracovných prostriedkov v našej predajni, vám vieme navrhnúť a vyrobiť produkt podľa vašich požiadaviek. Radi si vypočujeme Vašu predstavu o konkrétnom ochrannom prostriedku, na základe ktorej potom navrhneme a vyrobíme špeciálny produkt priamo pre Vás. Taktiež zabezpečíme kompletný branding Vašej spoločnosti od pracovných odevov až po reklamné predmety. Pomôžeme Vám s ich grafickým spracovaním a tiež samotnou výrobou rôznymi technológiami.

Ochranné pracovné prostriedky pre svojich zamestnancov si môžete vybrať na našom e-shope alebo môžete prísť aj osobne do našej predajne v sídle firmy v Trenčíne. Nájdete tu široký sortiment pre všetky pracovné odvetvia ale aj voľnočasové odevy a obuv outdoorových značiek. Radi vám pomôžeme s výberom podľa požadovaných špecifikácií

E-SHOP JE V REKONŠTRUKCII 

Vážení zákazníci, v súčasnosti pracujeme na aktualizácii cien a sortimentu. Prosíme Vás, aby ste nás v prípade záujmu o produkty zatiaľ kontaktovali na e-mailovej adrese arlam@arlam.sk. Ďakujeme!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať kvalitnejšie služby. GDPR info