O nás

Spoločnosť Arlam s. r. o. sa od svojho založenia v roku 1992 riadi POLITIKOU SPOLOČNOSTI a ETICKÝM KÓDEXOM. Sídlo spoločnosti sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Trenčín v budove s rozlohou viac ako 1500 m2. Súčasťou priestorov sú výrobné haly, sklady, predajňa a kancelárie vedenia spoločnosti. Ochranné pracovné prostriedky sú našou špecializáciou, preto ak sa vám nedarí nájsť medzi dostupnými produktami ten správny výrobok, ktorý by spĺňal vaše požiadavky radi ho pre vás navrhneme a vyrobíme.

Výroba rukavíc

Prevádzkujeme najmodernejšie stroje na výrobu pletených, bavlnených, polyamidových a kevlarových rukavíc a ich protišmykovej úpravy.

Naše výrobky zodpovedajú bezpečnostným normám:

  • EN 388
  • EN 470-1 + A1
  • EN 12477
  • EN 407

Branding pracovných odevov

Okrem širokého sortimentu pracovných prostriedkov v našej predajni, vám vieme taktiež zabezpečíme kompletný branding pracovných odevov až po reklamné predmety. Pomôžeme Vám s ich grafickým spracovaním a tiež samotnou výrobou rôznymi technológiami.

V prípade vašich požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.

referencie

Výber tovaru vo vzorkovej predajni je široký, zaujímavý, ochota a ústretovosť obsluhujúceho personálu je výnimočná. Ceny prijateľné. DOPORUČUJEME! Sme spokojní nielen s kvalitou tovaru, ale i s prístupom personálu. Ďakujeme.
Ing. Pavol Ellinger
STAVIVO, Trenčín
S firmou Arlam s.r.o. spolupracujeme viac ako 20 rokov v oblasti dodávok ochranných pracovných prostriedkov a odevov. S kvalitou a termínom dodávok sme spokojní, celkove hodnotím ARLAM veľmi dobre. Je to spoľahlivá, certifikovaná a vysoko profesionálna firma.
Ing. Milan Mišech
KONSTRUKTA - TireTech, a.s.
Za výhody nákupu v Arlam s.r.o. považujem výbornú kvalitu a dobré ceny, flexibilitu pri vybavovaní objednávok, ochota personálu s poradenstvom pri nákupe. Ďakujem za doterajšiu výbornú spoluprácu a teším sa do budúcna.
Jana Veselá
Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.
Firma Arlam zabezpečuje pre našich zamestnancov ochranné pracovné prostriedky už niekoľko rokov a s ich službami sme maximálne spokojní. Oceňujeme bezproblémovú komunikáciu a ich ochotu vždy pomôcť a poradiť.
Andrea Kotláriková
Aquatec VFL
Ústretovosť a poradenstvo zamestnancov pri výbere pracovného oblečenia, bezproblémová komunikácia a niekoľkoročná spolupráca. S produktami spoločnosti ARLAM sme spokojní a veľmi dobre sa s nimi spolupracuje.
Anna Trúchla
ILLE Papier - Service SK, spol. s.r.o.
Počas spolupráce s Vašou firmou ako objednávateľ tovaru musím vyjadriť maximálnu spokojnosť. Služby a prístup zamestnancov firmy sú profesionálne. K dispozícií je veľké množstvo produktov, milý personál a elektronická komunikácia s rýchlou odozvou.
Jozef Ondruška
EUROON-TRADE s. r. o.

kontakt

Máte záujem o naše služby?

ARLAM s.r.o.
Brnianska 420/2A
911 05 Trenčín
 
Kontakt
arlam@arlam.sk
032/652 52 71
+421 917 722 299
Kamenná predajňa
pondelok - piatok
7:00 - 15:30
GDPR*
ARLAM s.r.o.
Brnianska 420/2A
911 05 Trenčín
Kamenná predajňa

pondelok - piatok
7:00 - 15:30

Kontakt

+421 917 722 299

Ekonomické - obchodné oddelenie

fakturácia, vypracovanie cenových ponúk produktov

arlam@arlam.sk
032/652 52 71

© 2024 CREA:THINK STUDIO | Všetky práva vyhradené | GDPR